شابلون ناخن چیست؟

مجموعه: آرایش و زیبایی
شاید با شنیدن اسم شابلون ناخن به معنای آن فکر کنید که به چه معناست و با آن چه کاری می توان انجام داد! در این نوشته قصد داریم که به این سوال پاسخ داده و با هم به یک جواب کاملی برای سوالشابلون ناخن چیست برسیم. اول از همه بهتر است که یک تعریف کوتاه از خود شابلون داشته باشیم؛ شابلون یک وسیله ای است که با استفاده از آن می توان کارهای سخت را ساده تر کرد. مثلاً زمانی که شما در کودکی نقاشی می کشیدید، شابلون هایی وجود داشت که با استفاده از آن به راحتی می توانستید اقدام به نقاشی با استفاده از آنها کنید، بدون اینکه می خواستید فنون نقاشی را یاد بگیرید. در اصل شابلون یک ورق است که می تواند از جنس های مختلفی ساخته شود و با استفاده از یک رنگ یا مواد دیگر طرحی را بروی یک جسم دیگر طراحی می کند.

 

 

امروزه با رشد و توسعه فناوری ها، شابلون هایی ساخته شده است که دقیقاً همین کار را برای طرحی ابرو انجام و ناخن انجام میدهند. یعنی مثلاً اگر شما می خواهید ناخن های خود را آرایش کنید، با استفاده از شابلون ناخن می توانید این کار را در سریعترین زمان ممکن انجام دهید و حتی از این کار لذت هم ببرید. چرا که طرح هایی را با آن می توانید بروی ناخن خود هک کنید که بسیار شگفت انگیز تر از مواد و لاک های قدیمی است.

استفاده از شابلون ناخن برای خود مزایای بسیاری دارد. یکی از این مزیت ها نیاز نداشتن به تخصص و زمان طولانی است. شما بدون اینکه خواسته باشید مطالب و آموزش های زیادی را برای طراحی کردن بروی ناخن خود ببینید و بخوانید، با استفاده از شابلون ناخن  به راحتی در کمترین زمان خواهید توانست که طرحی بسیار شکیل و ترکیبی را بروی ناخن خود اجرا کنید. برای استفاده از شابلون ناخن هم شما نیاز به زمان آنچنانی ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اگر از نوع صفحه ای است، آن را بروی ناخن تان قرار داده و طرح را حکاکی کنید و یا اگر از نوع نواری است، نوارهای مختلفی را به شیوه و سبک خودتان برش داده و با رنگ آمیزی می توانید بروی ناخن خود بچسبانید.

از دیگر مزیت هایی که شابلون ناخن دارد، این است که شاید شما مشکلات لاک های قدیمی برای پاک کردن پس از استفاده را نداشته باشید. بدین صورت که فقط کافی است که برچسب ها را از روی ناخن خود بکنید و حتی نیازی به استفاده از استون و از این نوع مواد شیمیایی ندارید. شما فقط باید مثل یک برچسب بسیار ساده ولی همراه با مهارت کافی، آنها را بروی ناخن خود بچسبانید و در مواقعی هم که می خواهید آنها را حذف کنید، آنها را به سادگی چند دقیق بکنید.

/ 0 نظر / 135 بازدید