مرگ آورترین زیبا رویان دنیا +تصاویر

 

 
 
گل‌ها از جمله مخلوقات بسیار زیبای خدا هستند که با دیدن آنها حال و هوای ما تغییر می‌کند و در خانه می‌توانند روحیه بخش نیز باشند؛ اما در عین این زیبایی می‌توانند مرگبار نیز باشند.
روزگارنو: این گل‌های بسیار زیبا و با طراوت گاهی اوقات می‌توانند بسیار مرگبار نیز باشند و حتی انسان‌ها را به کام مرگ نیز بکشانند؛ این گل‌ها در حالی که زیبایی بصری زیادی دارند دارای سموم خاصی هستند که می‌تواند بسیار مرگ آفرین باشد.
 
*Daphne
 

عکس

 
این گل به نام گیاه بهشت نیز شناخته می‌شود چراکه بسیار زیبا و رنگ بنفش آن بسیار دلربا است؛ این گل می‌تواند تا ارتفاع یک یا یک و نیم متری رشد کند و البته همه قسمت‌های آن بسیار سمی است اما بیشتر آن در گلبرگ‌های این درخت جمع شده است؛ سم این گل می‌تواند باعث ایجاد سر درد و یا اسهال شود؛ در صورتی که این گل را کسی ببوید به کما می‌رود و یا ممکن است کشته شود.
 
*Belladonna
 

عکس

 
این گل به عنوان یکی از سمی‌ترین گیاهان دنیا شناخته می‌شود و به قدری قوی است که به راحتی می‌تواند انسان‌ها را مریض کند و البته برای کودکان بسیار خطرناک‌تر است به طوری که آنها را می‌کشد؛ این گل باعث می‌شود تا میزان ضربان قلب بالا برود؛ سردرد، سرگیجه و اسهال از جمله نشانه‌های مسمومیت به این گل است.
 
*Rhododendron
 

عکس

 
این گل که دارای گلبرگ‌های بسیار بزرگ است از دروان باستان به خاطر سمی بودنش معروف است و بسیاری از مورخان دلایل دیوانه شدن سربازان یونانی را خوردن عسلی می‌دانند که از این گل گرفته شده است؛ این گل باعث می‌شود تا بدن افراد بی‌حس شود و همچنین دچار شک‌های عصبی و تشنج می‌شوند.
 
*Oleander
 

عکس

 
این گل به عنوان یکی از زیباترین گل‌های دنیا و همچنین سمی‌ترین آنها شناخته می‌شود؛ یکی از کاربردهای این گل در جنوب هند برای خودکشی است و اثرات مخربی بر روی دستگاه عصبی و گوارشی انسان دارد؛ بوییدن و یا خوردن این پل باعث می‌شود تا افراد به کما بروند و پس از آن مرگ به سراغ آنها خواهد آمد.
 
*Crocus
 

عکس

 
این گل بی‌نهایت سمی است و کمتر کسی از نزدیک شدن به آن، جان سالم به در می‌برد؛ این گل بیشتر در فصل پاییز رشد کرده و سم آن به مانند آرسنیک می‌ماند، به طوری که هیچ راه درمانی ندارد؛ این گل باعث می‌شود تا فشار خون بسیار کم شود و پس از آن فرد به کما می‌رود و می‌میرد.
/ 1 نظر / 4 بازدید
ویدا

سلام این وبلاگ از لحاظ اس ام اس خیلی عالیه ولی بقیه مطلبها رو بیشتر قرار بدید در کل خوبه