(قوانین روح تو ابدی و همیشگی است)

رها باش .شکرگذار باش. به او توکل کن. ایمان داشته باش. عاشق باش. ببخش .

 

پس از مرگ اتفاقی شگفت آور برای انسان می افتد و آن این است که به آگاهی خدا و شعور و دانایی و فهم و شکوه الهی، به طور مستقیم و همیشگی وصل می شود و آن گاه است که زیبایی وصف ناپذیر زندگی را درک خواهد کرد. آن گاه است که تو، سرآمد همه آفریدگان، عشق بی نهایت خداوند به خود را بدون واسطه تجربه خواهی کرد. آن گاه خواهی فهمید زندگی چه نعمت الهی بزرگی است و خداوند چقدر تو را دوست دارد که تو را فرستاده تا زندگی کنی و طعم سربلندی و موفقیت و عشق و شادی را بچشی. و تو خواهی فهمید که چه قدرت بی کرانی داری برای آوردن شمع نورانی حقیقت و خوبی و صمیمیت و نیت خوب در میان انسان ها. می توانی انتخاب کنی که همه این حقایق را قبل از مرگ بدانی.

در روز مرگت سراسر عشق و لذّت  و یکپارچه سرور خواهی شد. چون در آن روز است که می فهمی که توعین زیبایی و عشق و کمال خدا هستی. در آن روز است که می فهمی چقدر عظیم و مقتدری.

 تمامی دستورات خداوند بر اساس بزرگترین قانون کائنات است که به خواست خودت آن را به عنوان پیامد اعمالت در دنیای نسبی و مادی قرار داد. این قانون می گوید هر چه انجام دهی، هرچه بگویی، هرچه بشنوی و هر احساسی داشته باشی، دقیقاً عین همان به خود تو بازمی گردد (کل شیئ یرجع الی اصله). این قانون، در عین حال آسان ترین قانون دنیاست. من اسم این اصل را قانون بازگشت می گذارم. اما در اصل حقیقتی است که خود به خود از درون درک می کنی.هر چه در عالم است، در واقع خود توست. پس هر عملی با هر که و با هر چه انجام دهی،با خودت انجام داده ای.و آن عمل وارد روح تو می شود و بعد به جسمت منتقل می شود.تو از ازل تا قبل از این که به این دنیای مادی بیایی این اصل را که همه چیز انعکاس درون خود توست می دانستی.اما وقتی به این دنیا آمدی،چون دچار این توهم شدی که تو از آن چه در عالم وجود دارد جدا هستی،قانون روحت را زیر پا گذاشتی.

 همیشه به یاد داشته باش که طبق خواست خودت، در هر ثانیه، نتیجه کامل اعمالت به سمتت باز می گردد.پس خوبی کن. شکر کن. عشق بورز. خدمت کن. شادی کن. دوست بدار.شکرگذاری کن. یکتا پرست باش. کمک کن. لذت ببر. نیایش کن. با خدا حرف بزن.عشقت را به خدا نشان بده.

 

لطفا به ادامه مطلب مراجعه کنیدتاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٥ | ۱:۳٢ ‎ق.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()

 

(حضوری قدرتمند در درون تو وجود دارد.....)

رها باش .شکرگذار باش. به او توکل کن. ایمان داشته باش. عاشق باش. ببخش .

 

تو در هر لحظه از زندگی ات در دنیا، به عالمی بسیار قدرتمند و عظیم و نادیدنی که همان عالم ملکوت یا خدا یا سرچشمه هستی یا دنیای فراسو است، مرتبط و متصل هستی. تو در یک ثانیه می توانی به اطلاعات کلیه عالم، اعم از اطلاعات اکنون و گذشته و آینده تاریخ بشریت دست پیدا کنی .این قدرت،قدرت روح توست.قدرتی ست که با زیستن در کنار روح خدا همواره از آن توست. این همان قدرتی است که پیامبران از وجود آن مطلع بودند و با رعایت قوانین روح از آن استفاده می کردند. این، همان قدرت شگفت انگیز پیش گویی یا پیش بینی اتفاقات آینده است. این قدرت، همان قدرت شنیدن آیه های قرآن است. این قدرت، همان قدرت دسترسی به بزرگترین اختراعات دنیا یا زیباترین تابلوهای نقاشی یا جاودانه ترین آثار هنرمندان است و این قدرتی راز آلود در دنیای مادی ما است که تمامی انسان ها در تمام دنیا و در تمام زمان ها و با هر سطح سواد ،با اتصال به دنیای نادیدنی روح به آن دسترسی دارند.

برای دست یافتن به این منبع شعور و انرژی بی نهایت و عظیم و بی کران،کافی ست مانند روحت با همان قوانین که روحت رعایت می کند زندگی کنی. انسان در کنار خدا هر کاری را که اراده کند، به راحتی نوشیدن یک جام آب، قادر است انجام دهد. جنس انسان از جنس روح خداست و روح خدا قادر به انجام هر کاری هست. پس انسان هم به خواست خود خدا، توانایی انجام هر کاری را که خدا انجام داده و می دهد را دارد.

لطفا به ادامه مطلب رجوع کنید

بر گرفته از کتاب : عظمت خدای درون ، راز خوشبختی و قدرت

نویسنده:

کیمیا مظفریانادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱۳ | ۱٢:۱٠ ‎ب.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()
 
 

 

داستان سرباز باهوش ( فارسی و انگلیسی )

Fred was a young soldier in a big camp. During the week they always worked very hard, but it was Saturday, and all the young soldiers were free, so their officer said to them, 'You can go into the town this afternoon, but first I'm going to inspect you.’

Fred came to the officer, and the officer said to him, 'Your hair's very long. Go to the barber and then come back to me again.

Fred ran to the barber's shop, but it was closed because it was Saturday. Fred was very sad for a few minutes, but then he smiled and went back to the officer.

'Are my boots clean now, sir?' he asked.

The officer did not look at Fred's hair. He looked at his boots and said, 'Yes, they're much better now. You can go out. And next week, first clean your boots, and then come to me!'

 

 

فرد سرباز جوانی در یک پادگان بزرگ بود. آن‌ها همیشه در طول هفته خیلی سخت کار می‌کردند، اما آن روز شنبه بود، و همه‌ی سربازان آزاد بودند، بنابراین افسرشان به آن‌ها گفت: امروز بعدازظهر شما می‌توانید به داخل شهر بروید، اما اول می‌خواهم از شما بازدید کنم.

فرد به سوی افسر رفت، و افسر به او گفت: موهای شما بسیار بلند است، به آرایش‌گاه برو و دوباره پیش من برگرد.

فرد به آرایش‌گاه رفت، ولی بسته بود چون آن روز شنبه بود. فرد برای چند دقیقه ناراحت شد، اما بعد خندید، و به سوی افسر برگشت.

او (فرد) پرسید: قربان، اکنون پوتین‌هایم تمیز شدند.

افسر به مو‌های فرد نگاه نکرد. او به پوتین‌‌های فرد نگاه کرد و گفت: بله، خیلی بهتر شدند. شما می‌توانی بروی. و هفته‌ی بعد اول پوتین‌های خود را تمیز کن و بعد از آن پیش من بیا!.

......................................................................................................................داستان کابینت سنگین ( فارسی و انگلیسی )

Miss Green had a heavy cupboard in her bedroom. Last Sunday she said, 'I don't like this cupboard in my bedroom. The bedroom's very small, and the cupboard's very big. I'm going to put it in a bigger room.' But the cupboard was very heavy, and Miss Green was not very strong. She went to two of her neighbors and said, 'Please carry the cupboard for me.' Then she went and made some tea for them.

The two men carried the heavy cupboard out of Miss Green's bedroom and came to the stairs. One of them was in front of the cupboard, and the other was behind it. They pushed and pulled for a long time, and then they put the cupboard down.

'Well,' one of the men said to the other, 'we're never going to get this cupboard upstairs.'

'Upstairs?' the other man said. 'Aren't we taking it downstairs?'


خانم گرین کابینت سنگینی در اتاق خوابش داشت. یکشنبه گذشته گفت: من کابینت اتاق داخل اتاق‌خوابم را دوست ندارم. اتاق خوابم خیلی کوچک و کابینت خیلی بزرگ. می‌خواهم این (کابینت) را در اتاق بزرگ‌تری قرار دهم. اما کابینت خیلی سنگین بود و خانم گرین خیلی قوی نبود. او پیش دو تا از همسایه‌هایش رفت و گفت: لطفا کابینت را برای من حمل کنید. بعد او رفت تا برای آن‌ها چای درست کند.

آن دو مرد آن کابینت سنگین را از اتاق‌خواب خانم گرین بیرون آورند و به سوی پله‌ها رفتند. یکی از آن‌ها در جلوی کابینت بود، و دیگری در پیشت کابینت. آن‌ها برای مدت طولانی (کابینت را) هل دادن و کشیدند، و سپس کابینت را زمین گذاشتند.

یکی از مردها به دیگری گفت: خوب، ما که نمی‌توانیم کابینت را به بالای پله ها ببریم.

مرد دیگر گفت: بالای پله‌ها؟ مگر نمی‌خواهیم آن را پایین ببریم.

...............................................................................................................

 

داستان گاوچران ( فارسی و انگلیسی )

A cowboy rode into town and stopped at a saloon for a drink. Unfortunately, the locals always had a habit of picking on strangers. When he finished his drink, he found his horse had been stolen.
He went back into the bar, handily flipped his gun into the air, caught it above his head without even looking and fired a shot into the ceiling.  "Which one of you sidewinders stole my horse?!?!? " he yelled with surprising forcefulness. No one answered.  "Alright, I’m gonna have another beer, and if my horse ain’t back outside by the time I finish, I’m gonna do what I dun in Texas! And I don’t like to have to do what I dun in Texas! “. Some of the locals shifted restlessly. The man, true to his word, had another beer, walked outside, and his horse had been returned to the post. He saddled up and started to ride out of town. The bartender wandered out of the bar and asked, “Say partner, before you go... what happened in Texas?” The cowboy turned back and said, “I had to walk home.”

گاوچرانی وارد شهر شد و برای نوشیدن چیزی، کنار یک مهمان‌خانه ایستاد. بدبختانه، کسانی که در آن شهر زندگی می‌کردند عادت بدی داشتند که سر به سر غریبه‌ها می‌گذاشتند. وقتی او (گاوچران) نوشیدنی‌اش را تمام کرد، متوجه شد که اسبش دزدیده شده است.
او به کافه برگشت، و ماهرانه اسلحه‌اش را در آورد و سمت بالا گرفت و بالای سرش گرفت بدون هیچ نگاهی به سقف یه گلوله شلیک کرد. او با تعجب و خیلی مقتدرانه فریاد زد: «کدام یک از شما آدم‌های بد اسب منو دزدیده؟!؟!»  کسی پاسخی نداد. «بسیار خوب، من یک آب جو دیگه میخورم، و تا وقتی آن را تمام می‌کنم اسبم برنگردد، کاری را که در تگزاس انجام دادم انجام می‌دهم! و دوست ندارم آن کاری رو که در تگزاس انجام دادم رو انجام بدم!» بعضی از افراد خودشون جمع و جور کردن. آن مرد، بر طبق حرفش، آب جو دیگری نوشید، بیرون رفت، و اسبش به سرجایش برگشته بود. اسبش رو زین کرد و به سمت خارج از شهر رفت. کافه چی به آرامی از کافه بیرون آمد و پرسید: هی رفیق قبل از اینکه بری بگو، در تگزاس چه اتفاقی افتاد؟ گاوچران برگشت و گفت: مجبور شدم پیاده برم خونه.

...................................................................................................................

داستان دو برابر ( فارسی و انگلیسی )

 

The two brothers

This is a story about two brothers named James and Henry. One was a very good boy. His name was James. He always made his mother very happy. His clothes were always clean. And he always washed his hands before he ate his dinner.

این داستانی درباره‌ی دو برادر به نام‌های جیمز و هنری است. یکی از آن‌ها پسر خیلی خوبی بود. نامش جیمز بود. او همیشه مادرش را خوشحال می‌کرد. لباس‌هایش همیشه تمیز بودند. و همیشه قبل از غذا دست‌هایش را می‌شست.

The other boy was Henry. He was a naughty boy. He did not close the doors. He kicked the chairs in the house. When his mother asked him to help her, he did not want to. Sometimes he took cakes from the cupboard and ate them. He liked to play in the street. He always made his mother very angry.

پسر دیگر هنری بود. او پسر شیطونی بود. در رو نمی‌بست. با لگد به صندلی‌های خانه می‌زد. وقتی مادرش از او تقاضای کمک می‌کرد، او انجام نمی‌داد. بعضی وقت‌ها از کابینت کیک برمی‌داشت و می‌خورد. بازی در خیابان را دوست داشت. همیشه مادرش را عصبانی می‌کرد.

One day the school was not open. The two boys went to the park to play. Their mother gave them some money and told them to buy their lunch with their money. They took a ball with them. Before going to the park they stopped to buy lunch. James bought a sandwich with is money but Henry bought a large packet of sweets and ate them all.

یک روز که مدرسه بسته بود. دو پسر برای بازی به پارک رفتند. مادرشان به ‌آن‌ها مقداری پول داد و گفت که ناهارشان را با پولشان بخرند. آن‌ها یک توپ با خودشان برداشتند. قبل از رفتن به پارک برای خرید ناهار ایستادند. جیمز با پولش یک ساندویچ خرید اما هنری یک پاکت بزرگ از شیرینی خرید و همه را خورد.

After lunch the two boys played in the park with their ball. Then Henry wanted to go home because he was feeling sick. He had eaten so many sweets. When they got home his mother put him in bed without any dinner and told him that it was wrong to eat sweets for lunch. 

بعد از ناهار پسرها در پارک با توپشان بازی کردند. سپس هنری خواست به خونه بره برای اینکه احساس مریضی می‌کرد. شیرینی‌های خیلی زیادی خورده بود. وقتی رفتند خونه مادرش بدون هیچ شامی به رختخواب فرستاد و به او گفت که خوردن شیرینی برای ناهار اشتباه بود

 

داستان خانم زرنگ و آقای وکیل ( فارسی و انگلیسی )

A blonde and a lawyer sit next to each other on a plane

 یک خانم بلوند و یک وکیل در هواپیما کنار هم نشسته بودند.

The lawyer asks her to play a game.

وکیل پیشنهاد یک بازی را بهش داد.

If he asked her a question that she didn't know the answer to, she would have to pay him five dollars; And every time the blonde asked the lawyer a question that he didn't know the answer to, the lawyer had to pay the blonde 50 dollars.

چنانچه وکیل از  خانم سوالی بپرسد و او جواب را نداند، خانم باید 5 دلار به وکیل بپردازد و هر بار که  خانم سوالی کند که وکیل نتواند جواب دهد، وکیل به او 50 دلار بپردازد.

So the lawyer asked the blonde his first question, "What is the distance between the Earth and the nearest star?" Without a word the blonde pays the lawyer five dollars.

سپس وکیل اولین سوال را پرسید:" فاصله ی زمین تا نزدیکترین ستاره چقدر است؟ " خانم بی تامل 5 دلار به وکیل پرداخت.

The blonde then asks him, "What goes up a hill with four legs and down a hill with three?" The lawyer thinks about it, but finally gives up and pays the blonde 50 dollars

سپس خانم از وکیل پرسید" آن چیست که با چهار پا از تپه بالا می رود و با سه پا به پایین باز می گردد؟" وکیل در این باره فکر کرد اما در انتها تسلیم شده و 50 دلار به خانم پرداخت.
سپس از او پرسید که جواب چی بوده و  خانم بی معطلی 5 دلار به او پرداخت کرد!!!!

 

داستان مادر زن و پدر زن ( فارسی و انگلیسی )

A woman had 3 girls.

خانمی سه دختر داشت.

One day she decides to test her sons-in-law.

یک روز او تصمیم گرفت دامادهایش را تست کند. 

She invites the first one for a stroll by the lake shore ,purposely falls in and pretents to be drowing.

او داماد اولش را به کنار دریاچه دعوت کرد و عمدا تو آب افتاد و وانمود به غرق شدن کرد.

Without any hestination,the son-in-law jumps in and saves her.

بدون هیچ تاخیری داماد تو آب پرید و مادرزنش را نجات داد.

The next morning,he finds a brand new car in his driveway with this message on the windshield.

صبح روز بعد او یک ماشین نو "براند "را در پارکینگش پیدا کرد با این پیام در شیشهءجلویی.

Thank you !your mother-in-law who loves you!

متشکرم !از طرف مادر زنت کسی که تورا دوست دارد!

A few days later,the lady does the same thing with the second son-in-law.

 بعد از چند روز خانم همین کار را با  داماد دومش کرد.

He jumps in the water and saves her also.

او هم به آب پرید و مادرزنش را نجات داد.

She offers him a new car with the same message on the windshield.

او یک ماشین  نو" براند "با این پیام بهش تقدیم کرد.

Thank you! your mother-in-law who loves you!

متشکرم!مادرزنت کسی که تو را دوست دارد!

Afew days later ,she does the same thing again with the third son-in-law.

بعد از چند روز او همین کار را با داماد سومش کرد.

While she is drowning,the son-in-law looks at her without moving an inch and thinks:

زمانیکه او غرق می شد دامادش او را نگاه می کرد بدون   اینکه حتی یک اینچ تکان بخورد و به این فکر می کرد که:

Finally,it,s about time  that this old witch dies!

بالاخره وقتش ر سیده که این پیرزن عجوزه بمیرد!

The next morning ,he receives a brand new car with this message .

صبح روز بعد او یک ماشین نو" براند" با این پیام دریافت کرد.

Thank you! Your father-in-law.

متشکرم! پدر زنت!!

 

 

داستان پسرک و میخ ( فارسی و انگلیسی )

There once was a little boy who had a bad temper. His father gave him a bag of nails and told him that every time he lost his temper, he must hammer a nail into the back of the fence.

The first day, the boy had driven 37 nails into the fence. Over the next few weeks, as he learned to control his anger, the number of nails hammered daily gradually dwindled down.

He discovered it was easier to hold his temper than to drive those nails into the fence.

Finally the day came when the boy didn’t lose his temper at all. He told his father about it and the father suggested that the boy now pull out one nail for each day that he was able to hold his temper. The days passed and the boy was finally able to tell his father that all the nails were gone.

The father took his son by the hand and led him to the fence. He said, “You have done well, my son, but look at the holes in the fence. The fence will never be the same. When you say things in anger, they leave a scar just like this one.

You can put a knife in a man and draw it out. It won’t matter how many times you say I’m sorry the wound is still there. A verbal wound is as bad as a physical one.”

زمانی ،پسربچه ای بود که رفتار بدی داشت.پدرش به او کیفی پر از میخ داد و گفت هرگاه  رفتار بدی انجام داد،باید میخی را به دیوار فروکند.

روز اول پسربچه،37 میخ وارد دیوارکرد.در طول هفته های بعد،وقتی یادگرفت بر رفتارش کنترل کند،تعداد میخ هایی که به دیوار میکوبید به تدریج کمتر شد.

او فهمید که کنترل رفتار، از کوبیدن میخ به دیوار آسانتر است.

سرانجام روزی رسید که پسر رفتارش را به کلی کنترل کرد. این موضوع را به پدرش گفت و پدر پیشنهاد کرد اکنون هر روزی که رفتارش را کنترل کند، میخی را بیرون بکشد.روزها گذشت و پسرک سرانجام به پدرش گفت که تمام میخ ها را بیرون کشیده.پدر دست پسرش را گرفت و سمت دیوار برد.پدر گفت: تو خوب شده ای اما به این سوراخهای دیوار نگاه کن.دیوار شبیه اولش نیست.وقتی چیزی را با عصبانیت بیان می کنی،آنها سوراخی مثل این ایجاد می کنند. تو میتوانی فردی را چاقو بزنی و آنرا دربیاوری . مهم نیست که چقدر از این کار ،اظهار تاسف کنی.آن جراحت همچنان باقی می ماند.ایجاد یک زخم بیانی(رفتار بد)،به بدی یک زخم و جراحت فیزیکی است.تاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٢ | ۱:۳٥ ‎ق.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()

گاه می توان به عنوان یادگاری برای عزیز خود چند سطر سکوت نوشت تا در خلوت خود سکوت را هر طور که خواست معنی کند.!

.
.
.

خدایا..یابزن بره جلو،یاخیلی برگردون عقب..اینجای زندگی خیلی دلم گرفته…
.
.
.

تعداد دقیق مژه هایت را میدانم،تعجب نکن،مگر زندانی کاری جز شمردن میله های زندانش دارد؟
.
.
.

درد دل شنیدیم و چاره ی دل کردیم / درد دل گفتیم و چوب دل خوردیم
زین پس راز دل با خدا گویم که چاره ام کند / نی با اهل زمین که رسوایم کند

.
.
.

بعضی خاطره ها مثل “چایى” میمونن،با گذشت زمان “سرد” میشن، ولى “تلخیش” از بین نمیره…

.
.
.

خیابان چقدر سبز شده است .. از آن روزی که من را کاشتی و با دیگری رفتی…

.
.

این روزا احساس میکنم شبیه سکوتم،
با کوچکترین حرفی میشکنم..

.
.
.

تنهایى یعنى:
 سیر ترشى ات را بخور،
 بوسه اى در کار نیست…!
.
.
.

بعضى اوقات اینقدر دل تنک کسى میشى که اگه خودش بفهمه ازنبودنش خجالت میکشه!!!
.
.
.

برای من که کبوتری ام عاشق وسرگردان!
بیا وبام شو…
اصلا بیا ودام شو…
.
.
.

بهشت
فاصله پلک بالا وپایین من است..
وقتی که به”تو”نگاه میکنم!
.
.
.

هیچ میدانی زیباترین جمله عاشقانه ای که برایم گفتی وقتی بودکه اسمم را با “میم”به انتها رساندی….
.
.
.

مهربانم ای خوب یاد قلبت باشد یک نفر هست که اینجا بین آدمهایی که سرد و غریبند ، تک و تنها به تو می اندیشد و کمی دلش از دوری تو دلگیر است

.
.
.

فال قهوه مى گیرم..
انگشتت را بزن..
راضى ام حتى به تلخى ات..

.
.
.

کافه چى!
کوچکترین میز تک نفره ى کافه ات را نشانم بده..
بدجور جاى خالى اش عذاب آور شده..

.
.
.

این هم از یک عمر مستی کردنم، سالها شبنم پرستی کردنم،ای دلم زهر جدایی را بخور،چوب یک عمر بی وفایی را بخور،ای دلم دیدی که ماتت کرد و رفت
خنده ای برخاطراتت کردورفت من که گفتم این بهارافسردنی است،من که گفتم این پرستو رفتنی است آه عجب کاری به دستم داددل هم شکست وهم
شکستم داددل

.
.
.

هیچ دلى بى بهانه نمیتپد،نمیدانم بهانه ها دلگیرند یا دلها بهانه گی

.

.


دفدرتیلیفونی یه اصفانی
آقام
آموگندم
آمو کوچیکم
حج خانوم
حسنی زراخانوم
حمیدی آینه خاور
رضا خره
فرشادی دس طلا
صنم قری
نصرت سرخابی
محسنی دایم
خط که که یش
آ خط خوبش
.
.
.

چه رسم جالبیست!
محبتت را میگذارند پای احتیاجت,
صداقتت را میگذارند پای سادگی ات,
سکوتت را میگذارند پای نفهمیدن ات,
نگرانی ات را میگذارند پای
تهایی ات
و وفاداری ات را میگذارند پای بی کسی ات و آنقدر تکرار میکنند که خودت باورت میشود که تنهایی,بی کسی و محتاج
.
.
.

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بربخورد
نگاهی نکنم دل کسی بلرزد
راهی نرم که بیراه باشد 
خطی ننویسم که آزار ندهد کسی را
یادم باشد که روز و روزگار
خوش است همه چیز خوب است و رو به راه تها دل ما دل نیست!
.
.
.

ندیدم اینه اى چون لباس خاکى ها.همان قبیله که بودند غرق پاکى ها.به عشق زنده شدن عندربهم بودن…شده ست حاصل انها ز سینه چاکى ها. دلیل
غربتشان اهل خاک بودن ماست!!! نه بىمزار شدن نه بى پلاکى ها.به اسمان که رسیدند رو به ما گفتند… زمین چقدر حقیر است آى خاکى ها!!!
براى شادى روح شهدا صلوات
التماس دعاى فرج
.
.
.

دلم میخوادوقتی دلم ازدست آدمامیگیره،خداازاون بالابیادپایین، اشکاموپاک کنه وبگه چیه آدمااذیتت کردن؟…بیابریم…
.
.
.

اگه از من گریزونى از عاشقى پشیمونى/ دارى اشکامو مى بینى از تو چشمام نمى خونى/ قدر تورو ندونستم تورو خواستم نتونستم/ از تو شکایتى ندارم
تورو دنیام مى دونستم/ فرصتى بده به دستام بذار دستاتو بگیرم، عاشقونه/ نگو ما باهم غریبیم به من احساسى ندارى، بى بهونه..

.
.
.

به روزها دل مبند،روزها به فصل که میرسند رنگ عوض میکنند؛با شب بمان،شب گرچه تاریک است لیکن همیشه یک رنگ است!
.
.
.

من سرم را بالا میگیرم…
چون بازى را به کسى باختم که با خیانت برده بود..

.
.
.
آدمیزاد.. غرورش را خیلى دوست دارد..
اگر داشته باشد آن را از او نگیرید..
حتى به امانت..
ضربه اى هم نزنیدش..
چه برسد به شکستن یا له کردن..
حالا ببین اگر خودش غرورش را به خاطر تو نادیده بگیرد؛
چقدر دوستت دارد؟!

.
.
.

خدایا دلم زنگ تفریح میخواد,خسته شدم از زنگ رقصیدن با ساز دنیا…
.
.
.

می کوشـــــــم غــــم هایم را غــــــرق کنم اما بی شـــرف ها یـــــــاد گرفـتــه اند شـــــنا کـنند. .
.
.
.

بی من اگرآرامی در کنارم نباش،باشکست قلبم تواگرپیروزی،آرزوی دل من کامیابی توست،من تنهابه تو میاندیشم که مباداخاری به دلت زخم زند.
.
.
.

آدما خیلى نمیتونن ازهم دورشن،چون براى دلى که جا گذاشتند بایدبرگردن!
.
.
.

همیشه ناگفتنی ها را می توان گفت
 ولی گفته ها را نمی توان پس گرفت.
.
.
.

هر دومون خیانت کردیم:
من شب ها با گریه مى خوابیدم
و تو…
با غریبه!!

.
.
.

من به خورشید ایمان ندارم!
گرما یعنى:
آغوش تو..
لب هاى تو..
نفس هاى تو..
دست هاى تو..

.
.
.

به سلامتیه پسری که رفت سربازى وقتی برگشت دید دوست دخترش،زن شده
.
.
.

امروزم گذشت..
قرار بود که بیایى..
اما کلاغى از سوى تو آتشى برایم آورد..
گفت: روشن کن! بکش! که او دیگر نمى آید..

.
.
.

از وقتى رفتى..
تمام لحظه هاى من
که بوى تورا میداد؛
فقط بوى سیگار مى دهد..

.
.
.

قهوه اى میریزم..
تلخ تلخ..
تا شاید تلخى نبودنت را از یادم ببرد..

.
.
.

میگفتند باران که مى بارد بوى خاک بلند مى شود..
اما اینجا باران که میزند
فقط بوى خاطره ها مى آید..

.
.
.

عادت ندارم سیگارم را با آتش دیگران روشن کنم!
دلم با آتش دیگران سوخت برایم کافى بود..

.
.
.

دوستى گفت:
به آتش میکشى پولت را براى سیگار؟
گفتم:پولم؟!
من خودم را به آتش کشیده ام براى او…

.
.
.

عمو زنجیر باف کجایی؟
کاش کفته بودی زنجیر آرزوهای مرا را کجا انداخته ای؟
سالهاست به دنبالش بشت هر کوهی را سرک کشیده ام:(

.
.
.

دلم برایت اندازه تمام برکهای زرد باییز تنگ شده است.!
کاش دلیل اشک در جشمانم، صدای کرفته ام ،دستان لرزانم، تمامش یک سرماخوردکی ساده بود..!

.
.
.

وقتی بعلاوه خدا باشی می توانی منهای هر چیزی زندگی کنی!
.
.
.

راستش رابگو:درزندگیت یک لیوان شیرنسکافه داغ نبودی؟شیرین،گرم و خواستنی،و به شدت آرامش بخش

.
.
.

فقیردنبال ثروت وثروتمند به دنبال ارامش زندگی فقیر است،کودک به دنبال آزادی بزرگتر و بزرگتر به دنبال روزگار کودکیست،پیر به دنبال قدرت جوانى و جوان در
پی تجربه سالمند،آنان که رفته اند در آرزوى بازگشت، وآنان که مانده اند درپى رویاى رفتن …خدایا!کدامین پل در کجای دنیا شکسته است که هیچکس به
مقصد خود نمیرسد !

 

 

دوستان گرامی منتظر نظرات و پیشنهادات و انتقادات شما هستم

 تاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٠ | ٧:٤٦ ‎ب.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()

حضور هیچکس در زندگی ما اتفاقی نیست، خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما، خوش آن روز که دریابیم جادوی حضور یکدیگر را…
.
.
.

روزگارم را سیاه کرده اند…میگویند شب است..احسان
.
.
.

نگران فردایت نباش ،

خدای دیروز و امروزت ، فردا هم هست ؛

فردایت قشنگ
*تنهای دوم*
.
.
.

گشتیم و گشتیم 
ذکری بالاتر از صلواااااااااااااااااااااااااااااات 
پیدا نکردیم…. آقابهجت
*تنهای دوم*
.
.
.

عاشقه ”پسرخاله کلاه قرمزیم ، رفته بود یک کیک مسموم رو تنهایی خورده بود تا بقیه مریض نشن!
بهش گفتن خب چرا ننداختی دور؟
 گفت خب مورچه ها
میخوردن به مورچه که نمیشه سرم وصل کرد .
این یعنی آخر معرفت … 
*تنهای دوم*…
.
.
.

نه ازخاکم نه ازبادم،نه دربندم نه آزادم نه آن لیلاترین مجنون نه آن شیرین نه فرهادم،فقط مثل توغمگینم،فقط مث تودلتنگم،اگرآبی ترازآبم اگرهمرازمهتابم،بدون
توچه بیرنگم بدون توچه بیتابم
.
.
.

میلادشمس الشموس،خسرو اقلیم طوس،شاه انیس النفوس،ولی نعمت تمام ایرانیان حضرت رضا(ع)برشماوخانواده محترمتان تبریک وتهنیت باد.
.
.
.

ماه درروی کسی غیرتودیدن ممنوع، نازازچشم کسی جزتوخریدن ممنوع، تابلویی برسردروازه ی قلبم زده ام ،که وروداحدی جرتواکیدأ ممنوع…
.
.
.

مرا ببخش که ساده بودنم دلت را زد.مراببخش اگرعشق ورزیدنم چشمانت رابست. میروم تا آنان که توانا ترند تو را به پوچ بودنت
برسانند!
.
.
.

در شلوغی و ازدحام سالن قدم میزد ، در نگاهش فریادها نهفته و بند کفشش محکم بسته ، هر لحظه آماده نبرد بود ، گهگاهی فکر خودکشی هم به سرش
میزد . لری که در عروسی نوشابه برایش نمانده بود !

.
.
.

در کودکی:
پاکن هایی ز پاکی داشتیم/یک تراش سرخ لاکی داشتیم/کیفمان چفتی به رنگ زرد داشت/دوشمان از حلقه هایش درد داشت/
گرمی دستانمان
ازآه بود/برگ دفترهایمان
ازکاه بود/تا درون نیمکت جا میشدیم/
ما پراز تصمیم کبری میشدیم/با وجود سوز و
و سرمای شدید/‏ ‎ریزعلی پیراهنش را
میدرید/کاش
میشد باز کوچک میشدیم/لااقل یک روز کودک میشدیم

.
.
.

هفت راز خوشبختی اززبان کورش کبیر :متنفرنباش،عصبانی نشو،ساده زندگی کن،کم توقع باش، همیشه لبخندبزن، زیاد ببخش،یک دوست خوب داشته
باش.
.
.
.

شبیه برگ پاییزم همیشه قسمت بادم، زتو دورم ولی هرگز نخواهی رفت از یادم
.
.
.

میدونی مترسک به کلاغ چی گفت؟هرقدر میخوای نوکم بزن.ولی تنهام نزار!
.
.
.

وقتی کسی دیربه دیر یادم میکنه نگرانش نمیشم/حتما شادبوده ازیادش رفتم!
.
.
.

یوسف درچاه افتاد و تو در قلب من او عزیز مصر شد و تو عزیز دل من!
.
.
.

عمیق ترین درد زندگی دل بستن به کسی است که بدانی هرگز به تو تعلق ندارد.
.
.
.

خوشاانان که درگهواره مردندکه بویی ازغم دنیانبردند
.
.
.

داشتن “بهترینها” به ادم غرور خاصی میده پس مغرورترینم ،چون تو بهترینی.

.
.
.

خوب من…..!
همین جا درون شعرهایم بمان تاوسوسه دوستت دارم هاى دروغین آدم ها مراباخودنبرد به سرزمین هاى دوراحساس…
اینجا هرروز باتو عاشقى میکنم بى انتها,,,شعرمن بهانه ایست براى ماشدن دستهایمان تاتکرار غریبه ى جدایى راشکست دهیم…..
.
.
.

امید رهایى نیست…وقتى همه دیواریم….

.
.
.

چشمانم رامیبندم!
نقابت رابردار…
بگذارصورتت هوایی بخورد!!
.
.
.

انگار”من”کوه شده ام…
دیگر هیچ کس به من نمی رسد!
.
.
.

مثل لیوانی شده ام که لبه اش بریده باشد…
تشنه که شدی مراقب باش!
عجیب وحشی شده ام….!!
”.
.
.

قوانین فیزیک رابه چالش کشیده ای…
جایت خالیست
ولی نبودنت سخت سنگینی میکند….بردلم!
تاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٠ | ٧:۳٩ ‎ب.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()

نوشت قم حا….
همه به اوخندیدند….
گریست….
گفت به غم هایم نخندید….
که هرجور نوشته شود درد دارد!!!
از ته به سربخوان تا من آن روزها را بشناسى
چه حکایت تلخیست حکایت زندگى من …..
سکوت

.
.
.

السلام علیک یا على بن موسى الرضا(ع):هنوز حال و هوایىکه داشتم دارم.هنوز طبع گدایىکه داشتم دارم.براى گمشدگان یک چراغ روشن کن.نیاز به
راهنمایىکه داشتم دارم.بساط شاه و گدا در کنار هم پهن است.کنار جاى تو جایىکه داشتم دارم.همان گداى قدیمى که داشتى دارى.همان امام رضایىکه
داشتم دارم.حرم نگو عتبات است تو حسین منى…هنوز کرب و بلایىکه داشتم دارم…
عیدتون مبارک استاد بزرگوار.
التماس دعاى فرج
.
.
.

اینی ک من دارم میکشم،درد بی توبودن نیست… تاوان با تو بودنه…
.
.
.

خیال کردی وقتی همراه دیگری از کنارم میگذری دنیا به آخر میرسد…؟ دنیایت من بودم که به آخر رسیدم… تو اکنون هیچ نیستی…
.
.
.

چه کرده ای بامن؟ک این روزها،تورافقط ب اندازه ۱ اشتباه میشناسم…
.
.
.

لاک غلط گیر برمیدارم و “تو”را از تمام خاطراتم پاک میکنم “تـــــــــو” غلط اضافی زندگیم بودی
.
.
.

آنقدرخوب هستم ک ببخشمت اماآنقدراحمق نیستم ک دوباره ب تواعتمادکنم

.
.
.

از همه جا بوی مهر میاد، از تو هنوزم بوی بی مهری…

.
.
.

دل من تنها بود، دل تو اما نه… آفرین بر دل پر مشغله ات، کز سر لطف با دلم بازی کرد…
.
.
.

گاهی به بعضیا باید بگی عزیزم اگه برام بزرگ شده بودی فقط بخاطر خطای دیدم بود… می دونی که، من “استیگماتم”
.
.
.

سردخواهد شدروزهایت بی آغوش من… برتن کن دروغ های را ک بافتی…
.
.
.

یک خط داشت، اما هفت خط بود…. به همین سادگی!!!

.
.
.

باید قاب بگیرم حرفهایت را… همه “عکس” شدند…! 

.
.
.

“من خیلی “با احساسم، ولی یادت نره، تنفرم یه حسه…
.
.
.

ازعاشق پرسیدن عشق غم است یاشادی سربه دیوار گذاشت گفت : انتظار
.
.
.

تو . . . 
عزیزخواهی ماند حتی اگرفاصله ها،نگاهت را از من دورکند…!
.
.
.

فراموش کردنت کارآسانیست،کافیست درازبکشم چشم هایم راببندم ودیگرنفس نکشم

.
.
.

دوچیزهیچ وقت ازیادآدمانمیره دوستای خوب،روزهای خوب،یه چیزهم هیچ وقت ازدل آدمانمیره روزهای خوبی که بادوستای خوب گذشت.
.
.
.

نمى دانم!
سیگار مى کشم یا حسرت نبودنت را!؟
ریه هایم را پر از دود مى کنم یا پر از آه رفتنت؟!
نمى دانم تو را دود مى کنم یا خاطراتت را؟!
اصلأ چه فرقى مى کند؟!
تو رفته اى و من سیگار و حسرت و آه را با هم مى کشم…

.
.
.

خدارو شکر..دیگه هیچوقت گرسنه نمیشم..به یمن وجودت هر روز غصه میخورم..!

.
.
.

زن ظریفه..نه ضعیفه..! ضعیف اون پسریه که نمیتونه یه ساعت چشم ودلش رو نگه داره…

.
.
.

دلم گرم خداوندیست, که بادستان من؛ گندم برای یاکریم خانه میریزد!چه بخشنده خدای عاشقی دارم، که میخواند مراباآنکه میداند گنهکارم! دلم گرم است و
میدانم بدون لطف او تنهای تنهایم..برایت من خدا راآرزودارم!
.
.
.

گمشده این نسل اعتماداست نه اعتقاد. افسوس ک نه بر اعتمادها اعتقاداست، ونه بر اعتقادهااعتماد…..
.
.
.

خداحافظ تابستان
یادت باشد
 روزهای گرمت به سردی گذشت…!

.
.

خوابید…
 بدون “شب بخیر”
 شاید میدانست
 بی او
 هیچ ساعتی
 از زندگی ام
 بخیر نیست…


.
.
.

آرام میگیرم…
 حتی به همین “صبرکن درست میشود” ها…
.
.
.

به یاد ندارم نابینایی به من تنه زده باشد،اما هر وقت تنم به جماعت بینا خورد گفتند:مگر کوری؟
روزگارت بی نیاز باد ازاین جماعت بیناتاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٠ | ٧:۳٥ ‎ب.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()

% گدای عشق نباشید

بخشنده عشق باشید
انسانهای زیبا همیشه خوب نیستند

انسان های خوب همیشه زیبایند .%دریادل
.
.
.

هنوزهم ازتمام کارهای دنیا،
 دل بستن به دلت بیشتربه دلم می چسبد!

.
.
.

عظمت هرچیز و از نزدیک میشه حس کرد،جز عظمت دلتنگى،،که فقط با دور بودن حس میشه…

.
.

آرزویم برایت این است درمیان مردمی که میدوندبرای زنده ماندن آرام قدم برداری برای زندگی
.
.
.

گاه می اندیشم چندان هم مهم نیست اگرهیچ ازدنیانداشته باشم…همین مرابس که کوچه ای باشدوباران وانسانهایی درزندگیم زلالترازباران…
.
.
.

مگرمیشودباسنگ انداختن پیاپی تصویرماه راازحافظه آب پاک کرد؟!!!
.
.
.

خدایا این دل تنگیهاى مارا هیچ بارا نى آرام نمى کند اشک ماطعنه میزند به باران رحمتت!پس تکلیف چیست??

.
.
.
لبخندش را تقسیم کرد…
خنده اش به من رسید و
لبهایش به دیگری…!

.
.
.

ای فلک گرمن نمیزادی،اجاقت کوربود؟
من که خودراضی نبودم،زوربود؟
من که باشم یانباشم کار دنیالنگ نیست؟
من بمانم یا بمیرم هیچ کس دلتنگ نیست

.
.
.

به سلامتی خودمون 
که همیشه اونی شدیم که بقیه میخواستن !
ولی ….هیچکس اونی نشد که ما میخواستیم…

.
.
.

احتیاج‎ به‎ شراب‎ نیست‎،یک‎ استکان‎ چای‎ هم‎ دیوانه‎ ام‎ میکند‎”اگرساقی‎ توباشی‎”‎

.
.
.

چارلی چاپلین:
افسوس…
هرچه سعی کردم مردم بفهمند، فقط خندیدند…
.
.
.

گفتم شاید ندیدنت از خاطرت دورم کنه/ دیدم ندیدنت فقط میتونه که کورم کنه/ گفتم صداتو نشنوم شاید که از یادم برى/ دیدم تو گوشام جز صدات نیستش
صداى دیگرى/ ندیدنو نشنیدنت عشقتو از دلم نبرد/ فقط دونستم بى تو دل پرپر شد و گم شد و مرد…

.
.
.

گاهی خلوت دوست را به هم بریزتابداندکه تنهانیست حتی به مساحت یک یاد!!
.
.
.

حرفی نیست…فقط می نویسم،رفت…آن احساسی که تورا دوست میداشت…
.
.
.

“سراب” هم که دیدی تظاهر کن که داری ازش آب میخوری و “سیراب” میشی… نذار به دروغش افتخار کنه…
.
.
.

گفتم فراموشت میکنم… گفت نمی تونی… رفت… بعداز یه مدت برگشت… گفت دیدی نمی تونی؟؟ گفتم شمـــــــــا؟؟
.
.
.

از روی کینه نیست که خنجر به سینه ات میزنند… این مردمان تنها به شرط چاقو، دل می برند…
.
.
.

بدهکاریم به یکدیگر
به تمام دوستت دارم هاى نگفته اى که پشت دیوار غرورمان ماندند
و ما آنها را بلعیدیم تا نشان دهیم منطقى هستیم…..
همدیگر را از دست دادیم به همین سادگى…..
سکوت
.
.
.

من…
هنوز غرق گذشته اى هستم
که نمى گذرد!!!
سکوتتاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٠ | ٧:٢٩ ‎ب.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()زانوهایم رادرآغوش کشیده بودم،وقتی که تو…
براىآغوش دیگرىزانوزده بودی!

.
.
.

یادت بماند
سرم را شاید دیگران در نبودنت گرم کنند
اما{دلم}را هرگز….

.
.
.

تو شبهام بعد تو قطعأ نه ماهى هست نه مهتابى/
همش به فکر اینم تو؛ تو آغوش کى میخوابى/؟
از بس چشماى تو چرخید من از چشم تو افتادم/
مقصر من بودم
آره
زیاد بال و پرت دادم..

.
.

حــــــــرف دلــــــــم رو به هرکسی زدم،
دلــــــــش رو زدم. . .!

.
.
.

هر چه “بادا باد”
تاس دل میریزم؛
یا “بر باد” میروم.!
یا “از یاد”!دریادل
.
.
.

اکنون توبامرگ رفته ای ومن اینجا به این امیددم میزنم که با هرنفس گامی به تو نزدیکتر میشوم،این زندگی من است”تقدیم به داداش گلم پوریا عباسی فر که
۹مرداد از پیش ما رفت”خیلی دوسش دارم دلم براش تنگ شده
.
.
.

حرف توکه میشود…
من…
چقدرناشیانه ادعای بی تفاوتی میکنم!

.
.
.

در میان مردم عقرب صفت زندکی با مار هم یک ارزوست
.
.
.

ما همیشه با گرگ ها گشتیم،با شیرها نعره کشیدیم،با ببرها خوردیم و شب را در بیابان در کنارکفتارها خوابیدیم وعاقبت خودشکار خرگوش ها شدیم!!

.
.
.

هیچوقت فکرشو نمیکردم ی روزی عاشق بشم اما الان خیلی وقته عاشق کسی هستم که ی مدت مال من بود اماقسمت من نشد؛اما من هنوزم دیوونه وار
دوسش دارم وغرورمو چندبار شکستم وحرف دلمو زدم ولی اون دیگه منو نمیخواد خیلی سنگدله:-(دنیا در حق من نامردی کرده خیلی تنهام)
.
.
.

هنوز هم صدقه هایم به نیت سلامتی توست… هی معشوقه من!
سلامتی..؟؟

.
.
.

لعنت به کسی که خود عوضیش بغل یکی دیگه هست..ولی یاد کثیفش پیش منه…

.
.
.

رک بگم : “وجود” داره ولی،
“بی وجوده” همین…

.
.
.

زانوهایم رادرآغوش کشیده بودم،وقتی که تو…
براىآغوش دیگرىزانوزده بودی!
.
.
.

دلواپسی من از نیامدنت نیست
میترسم در پس این دل دل زدن ها بیایی و دگر نخواهمت
“یخ فروش جهنم”
.
.
.

قهوه نمى خواهم..
فقط بیا..
وخودت تعبیر فالم شو..

.
.
.

بگذارتامیتوانم
 بگویم”دوستت دارم”..
 که وقتی توبری
 من میمانم وخاطر تو!
.
.
.

برآورده شدن آرزوهایم، فقط ی چیز میخواهد… آن هم نگاه عاشقانه توست
.
.
.

بی تواین فاصله هاطاقت من رابرده، ساعتم زنگ زده عقربه هایش مرده،کاش باورکنی از دوری تودلتنگم این دل خسته ام ازدوری توپژمرده
.
.
.

هزارکلمه برجای خالی ات ریختم پرنشد ، به گمانم ازجنس بی نهایتی” .
.

صفاى دلت را به رخ آسمان میکشم تا به زیبایى مهتابش ننازد…
.
.
.

گلها فقط در یک فصل رفیق آدمند، ولی در مورد تو فصل بی معناست! چون تو فراتر از گلی
.
.
.

یک نخ سیگار و هزار زخم..
ومن همچنان سردرگمم
که بر کدام زخم مرهمش کنم..

.
.
.

چه روزهایی رو تو نبودنت با سیگارم سر کردم…
بلاخره برگشتی و بعده این همه وقت اولین حرفی که زدی این بود:”اه چقدر سرفه میکنی اعصابم خورد شد…”

.
.
.

آهای آقاپسر!!!
وقتی یه دختربهت گفت
دوست دارم..
سریع جوابش نکن،
اینوبدون که اون دختر برای شکوندن غرورش مقابل تو
بارها درون خودش شکسته!!
.
.
.

بگذارتامیتوانم
 بگویم”دوستت دارم”..
 که وقتی توبری
 من میمانم وخاطر تو! .
.
.

بلافاصله بعد از مرگم، مرا به خاک نسپارید… دوستانم عادت دارند… “دیر بیایند”
.
.
.

این جماعت میگفتند، اشکهایت را خرجش نکن… راست میگفتند… بی من… تو… مفت هم نمی ارزی…
.
.
“آشوب”همان حسی است ک وقتی خنده برلبهای تونباشددارم…
.
.

نفس مصنوعی یعنی: تو نباشی و من به عکست خیره بشم
.
.
.

کاش از همون اول میدونستم، “دوست دارم” تکه کلام توست 

.
.
.

انسان ها عموما” ۲ دسته اند،
 تو و بقیه…

.
.
.

ارزش قطره های باران راگلهای تشنه میدانند و قدردوستان خوب را دلهای تنگ.
.
.
.

این روزهایم به تظاهرمیگذرد… تظاهر به بیتفاوتى..تظاهر به بیخیالى…به شادى,به اینکه دیگرهیچ چیزمهم نیست…اما…چه سخت میکاهد از جانم این
نمایش!!
.
.
.

“سخت است وقتی ازبغض،گلو درد میگیری وهمه میگویند لباس گرم بپوش!” فاطیما
.
.
.

بعداز رفتنت همه وسایل خانه را دور ریختم،پروانه را سوزاندم…
به جز آن صندلی که همیشه جای تو بود.شاید وقتی برمیگردی،خسته باشی! 
فاطیما
.
.
.

بعضیا کاری باهات میکنن، که یادآوری تمام لطف هایی که در حقشون کردی به شدت از خودت… متنفرت میکنن! فاطیما
.
.
.

آدما مترسک نیستن که وقتی واسه کلاغای دلتون تکراری شدن اونارو با یکی دیگه عوض کنید،
‏(حواستون باشه خودتون باشید قبل اینکه واسه دیگران مترسک بشید)

.
.
.

امتداد فاصله از اعتبار عاطفه نمیکاهد!
همیشه هستی،همین حوالی

.
.
.

رفیق همان کهنه شرابیست که هر چقدر بمونه مستیش بیشتر میشه، تقدیم به کهنه ترین شراب دنیا،ازطرف مست ترین آدم دنیا…!
.
.
.

پیام استاد به دانشجویان:دانشجوی عزیز وقتی سرکلاس sms بازی میکنید من میفهم چون هیچ آدم عاقلی به خشتک خودش زل نمیزنه و لبخند بزنه
.
.
.

چه فرقى مى کند
ساعت را به عقب بکشم
وقتى حسرت هایم تکراریست
وقتى نگاهت دیگر برنمى گردد
وقتى صدایت دیگر مرا نمى خواند
چه فرقى مى کند این عقربه ها برگردد
وقتى ثانیه به ثانیه اش بى کسى ایست
وقتى چشمان خیره ام مدتها
براى گذشتن همین دقایق وقت گذاشته اند..!

.
.
.

بازهم خیال تومرابرداشت…..
کجامیبردنمیدانم

.
.
.

“برایم بخند”
برایم که میخندى چشمهایت که هیچ ؛ آسمان هم زیبا میشود …
.
.
.

دلتنگـی ؛ پیچیــده نیســت !
یک دل . . .
یــک بغــض . . .
یک آسمان . . .
یک روزگــار تلخ‎ ‎.‎ ‎.‎ ‎.
و آرزوهــای تـَـرک خـورده . . .
به همین ســادگـی !

.
.
.

اشکی که بی دلیل بیاد،، اشک دلتنگی نیست… اشک بی کسیست…


.
.
.

ما نسل بوسه های خیابانی هستیم. نسل خوابیدن با اس ام اس. نسل درددل با غریبه های مجازی. نسل جمله های کوروش و دکتر شریعتی. نسل کادوهای
یواشکی. نسل ترس از رقص نور ماشین پلیس… نسل سوخته. نسل من… نسل تو… یادمان باشد هنگامی که دوباره به جهنم رفتیم بین عذاب هایمان مدام
بگوییم یادش بخیر… دنیای ما همین طور بود

.
.
.

یادسهراب بخیرآنکه تالحظهءمرگ باپریشان حالى گفت:تومرایادکنى یانکنى،باورت گربشودیانشودمراغمى نیست…
اما”نفسم”میگیرددرهوایى که نفسهاى تونیست!

.
.
.

سلامتی رفیقی که تو رسم رفاقت کم نذاشت ولی کم برداشت تارفیقش کم نیاره. سلامتی اونایی ک تو اوج سختی بجای این ک ترکمون کنه،درکمون کرد.
.
.
.

یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بربخورد
نگاهی نکنم دل کسی بلرزد
راهی نرم که بیراه باشد 
خطی ننویسم که آزار ندهد کسی را
یادم باشد که روز و روزگار
خوش است همه چیز خوب است و رو به راه تها دل ما دل نیست!
.
.
.

وقتی با دوستانت دعوا میکنی تازه میفهمی آنها چقدر از اسرارت با خبرند!
.
.
.

چه رسم جالبیست!
محبتت را میگذارند پای احتیاجت,
صداقتت را میگذارند پای سادگی ات,
سکوتت را میگذارند پای نفهمیدن ات,
نگرانی ات را میگذارند پای
تهایی ات
و وفاداری ات را میگذارند پای بی کسی ات و آنقدر تکرار میکنند که خودت باورت میشود که تنهایی,بی کسی و محتاج
.
.
.

مخاطب شعرهاى من
معشوقى است که هنوز به دنیا نیامده
نه تویى که مدتهاست از دنیاى من رفته اى
.
.
.

یادت هست…؟
روزى پرسیدى این جاده کجا میرود…?
و من سکوت کردم…
دیدى…جاده جایى نرفت…!
اون که رفت,تو بودى….تو!!!
.
.
.

زیباترین نگاه را در چشمان کسى دیدم که هرگز مرا ندید
.
.
.

گاهی بایدبه دور خود یک دیوارتنهایی کشید!
نه برای اینکه دیگران را ازخودت دورکنی، بلکه برای اینکه ببینی چه کسی برای دیدنت دیوار را خراب میکند…!

.
.
.

به نظر میرسید که زندگی بدون تو یعنی هیچ،حالا که رفتی فهمیدم فقط به نظر میرسید….

.
.
.

عشقت رانصیب کسی کن که لایق آن باشدنه تشنه آن زیراهرتشنه روزی سیراب میشود
تقدیم به دانای خسته “تنهای اول”
.

.


امان از وقتی که بعضیا نه عقل کافی واسه حرف زدن دارن و نه شعور کافی واسه لال شدن … امان …
”تنهای اول”
.
.
.

میون قصه مانده ام رهانمی شوددلم گرفته بغض روزگار نشسته درگلوى ماعبورتلخ خاطره نمی رودزباورم وگرنه درسکوت عشق دلم شکسته بى صدا
*تقدیم به معشوق دل سنگ که نابودم ساخت دراین سرای بی کسی *ازطرف سیمین f^O^
.
.
.

بدتر از رفتن….
گندیست که….
انسانها به باور یکدیگر میزنند..!!

.
.
.

در جهان غصه کوتاهی دیوار مخور : حسرت کاخ رفیق و زر بسیار مخور: گردش چرخ نباشد به مراد دل کس : غم بی مهری این گنبد دوار مخور : تقدیم به

.
.
.

سیگار از عمرم می کاهد !
مگر تو عمر مرا می دانی که با آن محاسبه می کنی ؟ کسی نمی داند ، شاید همین فردا من نیز خاموش شوم !!!
سیگار دود می کنم تا یادم بماند من احمق بیشتر از این ریه های سوخته ام دوستت داشتم … !

.
.
.

چه عمری گذشت تا باورمان شد آنچه را باد برد خودمان بودیم !

.
.
.

اگه بگم دوستت دارم
اگه بگم دیوانتم
.
اگه بگم همه دنیای منی‌
.
اگه بگم نفسمی
.
دوستت دارم
.
.
.

خاطره یعنی
یه سکوت غیر منتظره میون خنده های بلند …

.
.
.

ﺧﺎﻃﺮﻩ الکل ﻧﻴﺴﺖ ﻛﻪ ﺑﭙﺮﻩ !
ﺧﺎﻃﺮﻩ ﺧﺎﻃﺮﻩ س …
می مونه ﻭ دمار از روزگارت در میاره !

.
.
.

همچنان به صدای قدم‌هایی گوش سپرده‌ام که نزدیک می‌شوند و نمی‌رسند ، دور می‌شوند و نمی‌روند …

.
.
.

یه لحظه هایی تو زندگی هست که سرجمع دو دقیقه هم نبوده اما یه عمره یادش داره ما رو داغون میکنه …

.
.
.

گاهی نیاز است دکتر به جای یک مشت قرص، برایت فریاد تجویز کند…

.
.
.

اگر روزی داستانم را نقل کردی بگو بی کس بود اما کسی رو بی کس نکرد تنها بود اما کسی رو تنها نذاشت دل شکسته بود اما دل کسی رو نشکست کوه
غم بود ولی کسی رو غمگین نکرد و شاید بد بود ولی برای کسی بد نخواست .

.
.
.

پائیز در راه است، اندکی از مهر پیداست؛ حتی در این دوران بی مهر، باز هم پائیززیباست.مهرت افزون، پائیزت خجسته 
”تنهای اول”
.
.
.

آنقدرعاشقانه زندگی کن که اگر رازهایت فاش شد بغض دنیابشکند
.
.
.

خدایا…خط و نشان دوزخت را برایم نکش…جهنم تر از دنیایت سراغ ندارم…
.
.
.

هیچ نمیداند جای قول و قرار هایمان امن است..!
زیر پاهایش…

.
.
.

وحشت نکن از شکستم تا همسفر با منی تو بیشه من سر بلندی حتی اکر بشکنی
.
.
.

گفت: دوستت دارم،
هرچى گشتم مثل تو پیدا نشد..
گفتم: خوب گشتى؟
گفت: آره..
گفتم: اگه دوستم داشتى نمى گشتى..

.
.
.

اینجا زمین است!
ساعت بوقت انسانیت خواب است!
آدمهایی را دوست دارم…
همانهایی ک بدی هیچکس راباور ندارند!
همانهایی ک برای همه لبخند دارند!
همانهایی ک بوی ناب آدم میدهند!
ومن باوردارم توازهمانهایی…!

.
.
.

برایم در ردیف کسانی هستی که به قول نیمایوشیج”یادت روشنم میدارد”بیادتم…


.
.
.

اگرازحوالی دلم گذشتی آهسته ردشو،دلتنگی راباهزاربدبختی، خوابانده ام.

.
.
.

احساس نبودنت
تمام غزل هایم را تمسخر میکند….
قافیه ها را بدون تو، باید به دار کشید….!!

.
.
.

آمدم تا مست و مدهوشت کنم اما نشد؛ عاشقانه تکیه بر دوشت کنم اما نشد؛ آمدم تا از سر دلتنگی ام گریه تلخی در آغوشت کنم اما نشد؛ نازنینم یاد تو
هرگز نرفت از خاطرم؛ سعی کردم تا فراموشت کنم اما نشد..
.
.
.

رنج میکشم…
دلهره دارم…
گویند هیچ عشقی به سان عشق اول نیست…!!
لعنت بر من که عشق اولینم برایم،این چنین بود…
ناگوار…ناخوشایند…سرشار از دروغ ونامردی و خیانت…!
خدا به خیر کند بعد از این را…!

.
.
.

کافه اى شلوغ
من و تو
پشت به پشت نشسته ایم
سیگارهایى که متوالى خاموش مى کنیم
و حرف هایى که نمى زنیم
و ته سیگارهایى که له مى کنیم به جاى غرورمان.!

.
.
.

نه من دستهایش را رها میکنم,
نه او دلش می آید از من جدا شود,
همیشه و همه جا با همیم,,
من و تنهایی….


.
.

هر وقت به تو فکر میکنم، یکی از دکمه هایم شل می شود و انقراض آغوشم یک نسل به تاخیر می افتد، دوست داشتن ِ تو جنینی است در من که نه سقط
میشود نه به دنیا می آید…!
‏(تنهاترین)

 دوستان اگر اس ام اسی جدید دارید در قسمت نظرات درج کنید تا در این پست نمایش داده شودتاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٠ | ٤:٠۸ ‎ب.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()

 

 
 
گل‌ها از جمله مخلوقات بسیار زیبای خدا هستند که با دیدن آنها حال و هوای ما تغییر می‌کند و در خانه می‌توانند روحیه بخش نیز باشند؛ اما در عین این زیبایی می‌توانند مرگبار نیز باشند.
روزگارنو: این گل‌های بسیار زیبا و با طراوت گاهی اوقات می‌توانند بسیار مرگبار نیز باشند و حتی انسان‌ها را به کام مرگ نیز بکشانند؛ این گل‌ها در حالی که زیبایی بصری زیادی دارند دارای سموم خاصی هستند که می‌تواند بسیار مرگ آفرین باشد.
 
*Daphne
 

عکس

 
این گل به نام گیاه بهشت نیز شناخته می‌شود چراکه بسیار زیبا و رنگ بنفش آن بسیار دلربا است؛ این گل می‌تواند تا ارتفاع یک یا یک و نیم متری رشد کند و البته همه قسمت‌های آن بسیار سمی است اما بیشتر آن در گلبرگ‌های این درخت جمع شده است؛ سم این گل می‌تواند باعث ایجاد سر درد و یا اسهال شود؛ در صورتی که این گل را کسی ببوید به کما می‌رود و یا ممکن است کشته شود.
 
*Belladonna
 

عکس

 
این گل به عنوان یکی از سمی‌ترین گیاهان دنیا شناخته می‌شود و به قدری قوی است که به راحتی می‌تواند انسان‌ها را مریض کند و البته برای کودکان بسیار خطرناک‌تر است به طوری که آنها را می‌کشد؛ این گل باعث می‌شود تا میزان ضربان قلب بالا برود؛ سردرد، سرگیجه و اسهال از جمله نشانه‌های مسمومیت به این گل است.
 
*Rhododendron
 

عکس

 
این گل که دارای گلبرگ‌های بسیار بزرگ است از دروان باستان به خاطر سمی بودنش معروف است و بسیاری از مورخان دلایل دیوانه شدن سربازان یونانی را خوردن عسلی می‌دانند که از این گل گرفته شده است؛ این گل باعث می‌شود تا بدن افراد بی‌حس شود و همچنین دچار شک‌های عصبی و تشنج می‌شوند.
 
*Oleander
 

عکس

 
این گل به عنوان یکی از زیباترین گل‌های دنیا و همچنین سمی‌ترین آنها شناخته می‌شود؛ یکی از کاربردهای این گل در جنوب هند برای خودکشی است و اثرات مخربی بر روی دستگاه عصبی و گوارشی انسان دارد؛ بوییدن و یا خوردن این پل باعث می‌شود تا افراد به کما بروند و پس از آن مرگ به سراغ آنها خواهد آمد.
 
*Crocus
 

عکس

 
این گل بی‌نهایت سمی است و کمتر کسی از نزدیک شدن به آن، جان سالم به در می‌برد؛ این گل بیشتر در فصل پاییز رشد کرده و سم آن به مانند آرسنیک می‌ماند، به طوری که هیچ راه درمانی ندارد؛ این گل باعث می‌شود تا فشار خون بسیار کم شود و پس از آن فرد به کما می‌رود و می‌میرد.


تاريخ : ۱۳٩۱/٧/۱٠ | ۱:٤٥ ‎ق.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()

   نه دل در دست محبوبی گرفتار، نه سردرکوچه باغی برسردار
 از این بیهوده گردیدن چه حاصل ؟؟ پیاده می شوم، دنیا نگهدار

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   بی تو بودن کار من نیست، تا دلت نرفته برگرد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   توی اردو گاه قلبتء منم یه اسیر جنگیء تو منو شکنجه میدیءتوی این قلعه ی سنگی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   ای که از درد دلم با خبری / قرص دل درد مرا کی می خری؟

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

    ماه به من گفت،اگر دوستت به تو پیامی نمی دهد چرا ترکش نمی کنی؟ به ماه نگاهی کردم و گفتم آیا آسمان تو را ترک می کند زمانی که نمی درخشی؟

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   در یک آشنایی دوستانه ما با هم دست دادیم !! تو فقط دست دادی.. و من.. همه چیز از دست دادم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   موقعی که داری واسه بدست آوردن کسی میدوی آروم بدو چون شاید یکی هم داره واسه بدست آوردن تو میدوه

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   صویر چشمان تو را در رویا ها کشیدم، باغ گلی از جنس مریم ها کشیدم، تو گم شدی در جاده های ساکت و دور، من هم به دنبال نفس هایت دویدم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   باز در کلبه ی عشق،  عکس تو مرا ابری کرد.عکس تو خنده به لب داشت ولی اشک ، چشم مرا جاری کرد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   در اخرین لحظه دیدار به چشمانت نگاه کردم و گفتم بدان آسمان قلبم با تو یا بی تو بهاریست

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   هر چه قفس تنگ تر باشد، آزادی شیرین تر خواهد بود

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

    مثل شقایق زندگى کن:کوتاه اما زیبا،مثل پرستو کوچ کن:فصلى اما هدفمند،مثل پروانه بمیر:دردناک اما...عاشق

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   بهترینم اگر دل سپردن به تو یک خطاست به تکرار باران خطا میکنم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   زندگی مثل بازی حکمه!! مهم نیست که دست خوبی نداری مهم اینه که یار خوبی داشته باشی؛ اینطوری ‏شاید حتی بتونی بازی باخته رو ببری

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   می نویسم (( د ی د ار )) تو اگر بی من و دلتنگ منی ... یک به یک فاصله ها را بردار

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   ما غم زده ی شهر خرابیم گر مئ نخوریم خانه خرابیم ما ز کس و کسی کینه نداریم یک شهر پر از دشمن و یک دوست مثل تو داریم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   گرچه سکوت بلندترین فریاد عالم است ولی گوشم دیگر طاقت فریادهای تو را ندارد عزیز دلم کمی با من حرف بزن

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   در صفحه شطرنج زندگی همه ی مهره های من مات مهربانی تو شدند و من قلبم را به تو باختم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   هرگز برای عاشق شدن، به دنبال باران و بهار و بابونه نباش. گاهی در انتهای خارهای یک کاکتوس به غنچه ای می رسی که ماه را بر لبانت می نشاند

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   هر شب برو کنار پنجره تا ستاره ها ببیننت و حسودیشون بشه که...... ماهشون مال منه

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   محبت مثل یک سکه میمونه که اگه بیفته تو قلک قلب دیگه نمیشه درش اورد اگرم بخوای درش بیاری باید اونو بشکنی

 

   میدونی این چیه؟! ( ) ( ) ( ) ( ) ( ) () این دل منه که روز به روز برات تنگ تر میشه......

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   دستم بوی گل میداد من رو به جرم گل چیدن گرفتند و محاکمه کردند ولی کسی فکر نکرد شاید من گلی کاشته باشم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   خداوندا چرا دل آفریدی ؟ چرا این دل را عاشق آفریدی ؟ اگر عاشق شدن جرم و گناه است چرا سیمای زیبا آفریدی ؟

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   وقتی دهکده ای آتش می گیرد همه دودش را می بینند اما وقتی قلبی آتش می گیرد کسی شعله اش را نمی بیند

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   یک نگاهت زندگی را آموختم . با یک نگاهت شروع به زندگی کردم و به یک نگاهت زندگی را باختم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   وقتی کبوتری شروع به معاشرت با کلاغها میکند پرهایش سفید میماند، ولی قلبش سیاه می شود

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   امیوارم امشب که میخوابی قشنگترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی . . . ولی سعی نکن بهش عادت کنی چون من هر شب نمیتونم بیام به خوابت

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   هرگز حسرتی در هیچ کجای دنیا این چنین یکجا جمع نمی شود که در همین سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   دیروز در دادگاه دلم مغز من قاضی بود...متهم قلبم بود...جرم من عشقم بود...عشق من یاد تو بود!! ( آیا ) حق من اعدام بود؟؟؟

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   به حساب بانکی شما ملیونها بوسه عشق واریز کردم شما می توانید بطور شبانه روزی از طریق مهر کارت برداشت نمائید

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   خواستم خودمو گول بزنم ؛ همه ی خاطراتم رو انداختم یه گوشه ای و گفتم : فراموش ؛ یه چیزی ته قلبم خندید و گفت : یادمه

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   سریع ترین راه دریافت عشق بخشیدن آن به دیگران است

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن؛ سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   زندگی به من آموخت که چگونه گریه کنم ام گریه به من نیاموخت که چگونه زندگی کنم.....تو نیز به آموختی چگونه دوست بدارم اما به من نیاموخت که چگونه تو رو فراموش کنم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   وقتی که وفا قصه برف به تابستان است و محبت گل نایابیست به چه کسی باید گفت: با تو خوشبخت ترین انسانم

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   پرسیدم چرا دوستم داری؟ توی چشمام نگاه کرد وهیچی نگفت گفتم شاید واقعا دوستم نداره؟ وقتی رفت فهمیدم دوست داشتن دل میخواد نه دلیل

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   دوست دارم بی آنکه بدانی همیشه به یادت هستم بی آنکه به یادم باشی همیشه همراهت هستم بی آنکه حضورم را احساس کنی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   هیچ وقت آرزو نکن جای کس دیگه ای باشی.چون اون وقت جای تو توی دنیا خالی می شه

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   دریاها نماد فروتنی هستند . در نهاد خود کوه هایی بلندتر از خشکی دارند ولی هیچ گاه آن را به رخ ما نمی کشند

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   ارزش تو به اندازه آن چیزی است که به آن دل می بندی پس مواظب باش که به کمتر از بی نهایت عشق ، دلبند نشوی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   ستاره پنج انتها داره...مربع چهار انتها داره...مثلث سه انتها داره...خط دو انتها داره...زندگی یک انتها داره ...خدا کنه منو تو مثل دایره بی انتها باشه

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   اگر می دانستی چه قدر دوستت دارم هیچ گاه برای آمدنت باران را بهانه نمی کردی رنگین کمان من

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   از همه چیز گذشتن و به همه چیز رسیدن مهم نیست . مهم از چه گذشتن و به چه رسیدن است

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   مهم این نیست که قشنگ باشی ، قشنگ اینه که مهم باشی! حتی برای یک نفر

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   یکی محبت می کنه و یکی ناز می کنه !اونی که ناز می کنه همیشه محبت می بینه اما او نی که محبت میکنه همیشه تنهای تنهاست

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   معلم نیستم  تاعشق را به تو بیاموزم؟ ماهیان برای شنا کردن نیازی به آموزش ندارند! پرندگان نیز، برای پرواز .... به تنهایی شنا کن به تنهایی بال بگشا عشق کتابی ندارد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   ای دوست دلت همیشه زندان من است آتشکده عشق تو از آن من است آن روز که لحظه وداع من و توست آن شوم ترین لحظه پایان من است

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   کریستال حشیش تریاک هروئین شیشه سیگار . . . . . . همه ی اینا رو میشه ترک کرد ولی تو رو نمیشه ترک کرد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   اگر عاشقت نبودم آرزو می کردم که عاشقم باشی . عاشقی درد بزرگیست،.طاقت سختی کشیدنت را ندارم

 

   ابر بارنده به دریا می گفت: گرنبارم تو کجا دریایی؟! در دلش خنده زنان دریا گفت: ابر بارنده تو خود هم از مایی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

    در برابرکسی که معنای پرواز را نمیفهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   هر وقت می خواستی ببینی چند تا دوستت دارم انگشتتو بذار رو نبضت می بینی دوست داشتنم تمومی نداره

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   برای خریدن عشق هر کس هرچه داشت اورد دیوانه هیچ نداشت و گریست (گمان کردند چون هیچ ندارد می گرید) اما هیچکس ندانست که قیمت عشق اشک است و قیمت اشک عشق

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   نام بی نشون تو در برگی از دفتر زندگی ام نقش بسته است هنگامی که خواستم تنها نام تو را آتش بزنم برگ برگ زندگی ام سوخت

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   از دیروزها به دنبالت دویدم و به امید دیدارت به امروز رسیدم ولی افسوس...! افسوس که تو به فرداها سفر کرده ای

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   فکر نکنی وقتی ازت دورم یعنی فراموشت کردم نه ................... فقط دارم بهت فرصت میدم که دلت برام تنگ بشه

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   خون من یعنی وجودم، بی خون من هیچ و پوچم،‌بارها در عشقنامه نوشتم، خون من مهر وجودت

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   آرزو دارم شبی عاشق شوی .آرزو دارم بفهثمی درد را .تلخی برخوردهای سرد را .می رسد روزی که بی من سر کنی .می رسد روزی که مرگ عشق را باور کنی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   همانطور که به زیبایی تو خیره شده ام ، با خود می اندیشم ، هرگز فرشته ای را دیده ام که در ارتفاعی چنین پایین پرواز کند

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   توی یه روز سرد وقتی دنبال جایی برای پنهان شدن می گشتم جایی گرم تر از قلب تو پیدا نکردم ! فرموش نکن که بیرون خیلی سرده

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   مرد بزرگ، کسی است که در سینۀ‌خود ، قلبی کودکانه داشته باشد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   سلام خوبی؟ موبایلم حالش بده ... شارژ نداره ...
صفحه نورش کم شده، حالش خیلی بده ... سرفه می کنه
... کمکش کن، آخه اینباکسش هواتو کرده

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   موفق کسی است که با آجرهائی که بطرفش پرتاب می شود، یک بنای محکم بسازد

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   می دونی طبق آخرین آمار کم جمعیت ترین جای دنیا کجاست؟ نمیدونی؟ قلب منه که فقط تو توی اون ساکنی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   برو به جهننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننم اخه فقط تویی که میتونی جهنمو بهشت کنی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   پرستویی که مقصد را در کوچ می‌بیند، از ویرانی لانه‌اش نمی‌هراسد..... پس اگر مقصد پرواز است، قفس ویران بهتر است

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   سعی کن در زندگیت مثل زودپز باشی ! یعنی در اوج جوش آوردن , سوت بزنی

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------

   می دونی فرق دیازپام با چشات چیه ؟ . . . . دیازپام آرومم میکنه ولی چشات داغونم میکنه

---------------------------- مسیج عاشقانه . اس ام اس عاشقانه . پیام های عاشقانه ----------------------------تاريخ : ۱۳٩۱/٧/٩ | ۱:۱۳ ‎ق.ظ | نویسنده : اولدوز | نظرات ()